Firemní akce

Plánujete uspořádat teambuilding, firemní večírek, konferenci, školení či jinou firemní akci? V hotelu Amálka se postaráme o její realizaci a jistě předčíme Vaše očekávání. Pronajmout si můžete prostory salonku nebo víceúčelové haly, které jsou vybavené prezentační technikou. Oblíbeným místem pro večírky je naše pivnice s jedinečnou atmosférou. Pro větší akce je ideální nově zrekonstruovaná stodola tzv. "Stodolní".

Salonek

Pro menší firemní večírek, školení, prezentaci a jiné akce si můžete pronajmout salonek v naší restauraci. Kapacita salonku je až 20 osob, disponuje prezentační technikou. Rádi pro Vás připravíme coffee break či jiné občerstvení přesně podle Vašich představ.

Víceúčelová hala

Větší školení, konferenci, seminář a další firemní akce můžete uspořádat v naší multifunkční hale. Nově je vybavena prezentační technikou a dosahuje kapacity až 60 osob. Samozřejmostí je zajištění občerstvení na míru.

Firemní večírky v pivnici

Pro neformální setkání s firemními kolegy či rodinou doporučujeme naši hotelovou pivnici. Výhodou pivnice je, že budete mít maximální soukromí.