Masáže

Dopřejte si zasloužený relax a vyberte si z nabídky masáží v Hotelu Amálka.

Aroma masáž

Aroma masáž, jinak nezkráceně také nazývaná aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů, podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organismu a harmonizuje tělo i psychiku, celkově uklidňuje. U aroma masáže se kombinují účinky dotyku se silou čichových vjemů. 

Sportovně relaxační masáž

Sportovní a rekondiční masáže spadají do kategorie klasických masáží, které se zaměřují především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnují i celému tělu. 

Lávové kameny

Jedná se o starodávnou masáž, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Teplo a vlnění z lávových kamenů obnovuje tok energie, odplavuje z těla toxiny, stres a dochází k regeneraci těla i ducha. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů, kde uvolňuje křeče, pomáhá od bolesti a ztuhlosti. Dochází k nabuzení krevního oběhu, lymfatického a imunitního systému, regulaci trávení a metabolismu. 

Rituální masáž pěti elementů

Jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to rituální nádherná masáž která trvá 90 min. a postupně využívá techniky blízké jednotlivých elementů dle indické filozofie - země, voda, vzduch, oheň a akáša. 

Havajská masáž

Havajská masáž je považována za perlu mezi masážemi. Techniky této masáže pochází z Havajských ostrovů. Používají se velmi plynulé, měkké i hloubkové hmaty, využívají se nejen prsty a dlaně, ale především celá předloktí. Havajská masáž přináší opravdovou relaxaci a nerušený zážitek z exotické masáže. 

Rezervujte si masáže dle vlastního výběru minimálně 1 den předem.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..