Zimmer

Hotel Amalka bietet komfortable Unterkunft in geschmackvoll eingerichteten Zimmern. Den Gästen stehen komplett eingerichteten Zimmern mit eigenem Bad, TV und WiFi-Internetverbindung zur Verfügung. 

Einzelzimmer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Útulný jednolůžkový pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Doppelzimmer STANDARD (Doppelbett)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designově a vkusně zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Doppelzimmer STANDARD (Einzelbett)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designově a vkusně zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Doppelzimmer STANDARD (Doppelzimmer mit Zustellbett)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designově a vkusně zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Na tento pokoj je možné přidat přistýlku.

Doppelzimmer STANDARD (Zweibettzimmer mit Zustellbett)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eine neue Art der Zimmer

Doppelzimmer SUPERIOR

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sehr luxuriös eingerichtete Zimmer, geräumig, mit bequemen Sitzgelegenheiten.

Doppelzimmer DELUXE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Velice luxusně a designově zařízený pokoj v romantickém francouzském stylu. Dominantou pokoje je stylová a přitom velice pohodlná postel. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Součástí pokoje je i pohodlné a příjemné posezení, kde si můžete dopřát romantickou snídani ve dvou. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, inventářem na přípravu teplých nápojů, telefonem, televizí.... Abyste si odpočinek a relaxaci mohli plně užít v soukromí, tak je pokoj také vybaven INFRA SAUNOU, která má blahodárné účinky na celý organismus. Tyto pokoje jsou odhlučněné a nachází se v nově vybudovaném křídle hotelu, kde budete mít zajištěný klid a soukromí. Vyzkoušejte tento pokoj a už nikdy nebudete chtít domu.

Dreibettzimmer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Designově a vkusně zařízený rodinný pokoj v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Vierbettzimmer FAMILIE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Schöne Familienzimmer.

Diese Webseite verwendet Cookies. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen, stimmen Sie den Datenschutzbestimmungen zu. Mehr Informationen über Cookies..